Zpět

Wakesurf Eight.3 Wakesurf Shaper

Kolekce léto 2017

Nejlepší produkt od doby, co byl vytvořen wakesurf. Shaper se snadno připevní na zadní/spodní pravobok či levobok trupu vaší lodi, čímž je zajištěno… detailní popis

7 276 Kč Výprodej -60 % 18 190 Kč

Doprava zdarma!

  • Doručíme nejpozději v pondělí 19. 4.

ZEZULA club Staň se členem ZEZULA Clubu a získej řadu výhod!

ZEZULA Club

ZEZULA club

ZEZULA Club je věrnostní program pro zákazníky obchodu SNOWBOARD ZEZULA. Každý zákazník, který se zaregistruje, se stává automaticky členem ZEZULA Clubu a může nakupovat levněji a využívat exkluzivní klubové výhody:

  • sleva až 20 % na nezlevněné zboží v eshopu i prodejně
  • levnější doprava
  • nižší hranice dopravy zdarma
  • přednostní vyřízení objednávky
  • akční slevy na již zlevněné zboží
  • sleva na půjčovnu a servis v prodejně SNOWBOARD ZEZULA

Co když nevyberu správně?

Sdílet produkt

Doporučit produkt e-mailem

Eight.3 Wakesurf Shaper

Nejlepší produkt od doby, co byl vytvořen wakesurf. Shaper se snadno připevní na zadní/spodní pravobok či levobok trupu vaší lodi, čímž je zajištěno surfování na dokonalé vlně po obou stranách.

Inženýři značky Eight.3 a jezdci Ronix společně vyvinuli tento produkt pro maximální výkon při wakesurfingu. Tento kompozitní klín snadno připevníte pomocí pevných suchých zipů mírně pod vodní hladinou na požadovanou stranu lodi. Změna strany je jednoduchá, stačí zatlačit dolů na Shaper, aby se uvolnil a připevníte jej na opačnou stranu lodi.

Klínové pohony, příčné pohony - wakesurf Shaper byl testován na stovkách lodí a ve výsledku říkají všichni to stejné. Je to gamechanger!

Wakesurf Shaper má pro rok 2017 konkávní tvar a je k dispozici i ve velikosti XL.

Nový design

Nová konkáva vedoucí skrz střed a hrany vytvářející menší odpor

Rovnoměrné zatížení vaší lodi

Můžete vyplnit celký prostor a nechat cestující volně sedět kdekoliv na lodi. Pryč jsou dny, kdy se museli všichni nepohodlně mačkat na jedné straně.

Změňte tvar vaší vlny

Je-li shaper blíže zádi, vlna se stává hlubší a strmější. Připevníte-li ho blíže přídě vlna bude delší.

Instalace na opačné straně

Díky nástavci na suchý zip je instalace snadná a rychlá. Jde jednoduše odstranit a nezanechá žádné trvalé stopy na lodi.

Upgrade Velcro Attachment

Novinkou pro rok 2017 je přidání suchého zipu pro lepší držení a uchopení. Standartně je dodáván se dvěmi nastavitelnými podložkami (1" a 2"), aby se zajistilo správné usazení na lodi.

Shim

Podložka pro jednoduché připevnění Wakesurf Shaperu na trup lodě. Tvar trupu se může lišit, některé jsou rovné a nevyžadují podložku. Jiné mají  trup více zkosený a potřebují 1" podložku, případně mohou být ještě více zkosené a je potřeba 2" podložky, v některých případech může být nutné použití obou typů podložek.

Instalace

Adhezivní upevňovací pruhy, které se nalepí k lodi, jsou záměrně delší než je Shaper. Umožňují tak další upravy směrem k přídi či zádi. Když je blíže k zádi, vlny budou strmější a hlubší - blíže k přídi, dostanete delší sweet spot.

 

Wakesurf Eight.3 Wakesurf Shaper 2017

Eight.3 Wakesurf Shaper

Wakesurf Eight.3 Wakesurf Shaper

Výměna a vrácení zboží

Do 14 dnů od doručení můžete zboží bez udání důvodu vrátit nebo vyměnit.

Jak postupovat při výměně nebo vrácení zboží

Přihlásit se

Zapomněli jste heslo?

nebo

Registrace