Kolekce 2025 ID produktu 150946
Elektrokolo Rocky Mountain Instinct Powerplay SL Carbon 50 29" blue/blue
Kolekce 2025 ID produktu 150946
134 400 Kč Standardní katalogová cena tohoto modelu Výchozí cena: 192 000 Kč Výhodná cena Historie ceny Nejnižší cena za posledních 30 dní před poskytnutím slevy: 168 300 Kč
[Fotky jsou ilustrační a nemusí zobrazovat skutečné osazení tohoto modelu kola. Přesnou specifikaci najdeš v popisu níže.]
Nižší hmotnost, větší síla! Zažij hravost trailového bajku se silou špičkového elektrokola. Nový odlehčený model Instinct Powerplay SL je hbitý, zábavný, dokonale vyvážený a připravený dostat tě zase o kus dál.
V jeho srdci leží odlehčený pohon Dyname S4 Lite, který váží o 30 % méně než Dyname 4.0. Svým výkonem 700 W a točivým momentem 75 Nm je špičkou ve své kategorii a doplňuje ho tichá, elegantní a zcela odnímatelná baterie s kapacitou 480 Wh.
Roky vývoje a zkušeností přináší precizní kinematiku odpružení a geometrii, kterou si můžeš dále vyladit dle svých preferencí pomocí unikátního systému RIDE-4™. Postačí ti jediný imbusový klíč, kterým zvolíš jednu ze 4 konfigurací. Variabilitu nabízí i nastavitelný headset, který upraví délku reache o cca 5 mm oproti jeho neutrálnímu nastavení.
Odpružení Smoothlink™ je při šlapání efektivní, ale přitom si zachová poddajnost a komfort. Protože v Rocky Mountain důkladně vyladili každý z mnoha parametrů odpružení, poskytují jejich kola zcela jedinečný jízdní zážitek.
| Materiál | SMOOTHWALL™ Carbon |
| Pohon | Dyname S4 Lite Mountain Bike Drive | 250w Nominal Power | 700w Max Power | 75Nm | Rocky Mountain Micro Remote | Low RPM - High Efficiency class 1 eMTB System | Navrženo v Kanadě |
| Baterie | 480 Wh Removable Integrated Li-Ion |
| Nabíječka | Rocky Mountain Powerplay FAST Charger | 4A | 48V | Hido Deep Socket Connector |
| Displej | Rocky Mountain Jumbotron | Drive System Customization | Battery & Assist Level | Trip | Speed | Cadence | Top Tube Integration |
| Vidlice | RockShox Lyrik Select 160 mm | Charger RC Damper | 42mm Offset |
| Zadní tlumič | Rock Shox Super Deluxe Select+ | 230 x 57.5 mm |
| Přehazovačka | Shimano XT Mechanical |
| Řazení | Shimano XT Mechanical |
| Kliky a převodník | Race Face Aeffect Cinch 34T | 24 mm Spindle | Crank Length: 170 mm |
| Kazeta | Shimano Deore 10-51T 12 spd |
| Řetěz | Shimano M6100 |
| Brzdy | Shimano XT M8220 4 Piston | Metal Pads |
| Brzdové kotouče | Shimano RT66 203 mm |
| Hlavové složení | FSA Orbit NO.85 Reach Adjust | 0mm Cups Installed | +/- 5mm Cups Included | Sealed Stainless 36° x 45° Bearings | 30.2 mm x 41 mm x 7.1 mm Upper | 40 mm x 51.8 mm x 7.5 mm Lower | 1.5" Crown Race |
| Řídítka | Rocky Mountain AM | 780mm Width | 25mm Rise | 9° Backsweep | 5° Upsweep | 35 Clamp |
| Představec | Rocky Mountain 35 AM | 5° Rise | Všechny velikosti = 40mm |
| Gripy | ODI Elite Pro Lock On |
| Přední náboj | Novatec D791SB Sealed Boost 15mm |
| Zadní náboj | Novatec MTB SL Pro Boost 148 mm |
| Ráfky | WTB KOM Trail i30 TCS 2.0 | 28H | Tubeless Set Up | Sealant Incl |
| Výplet | DT Swiss Competition 2.0/1.8/2.0 |
| Přední plášť | Maxxis Minion DHF 2.5 WT 3C MaxxTerra EXO+ Tubeless Ready |
| Zadní plášť | Maxxis Minion DHR II 2.4 WT 3C MaxxTerra EXO+ Tubeless Ready |
| Sedlovka | Tranz X +RAD2.0 Adjustable Dropper Post | 30mm Adjustment | Alloy I-Spec EV Lever | 30.9mm | LG = 200 mm |
| Sedlo | WTB Volt Fusion Form 142 | Cromoly Rails |
| M | L | |
|---|---|---|
| A - Reach (mm) | 455 | 480 |
| B - Stack (mm) | 618 | 632 |
| C - Hlavový úhel (°) | 64 | 64 |
| D - Délka sedlové trubky (mm) | 410 | 440 |
| G - BB Drop (mm) | 17 | 32 |
| H - Rozvor (mm) | 1226 | 1272 |
| I - Délka zadní stavby (mm) | 436 | 450 |
| J - Délka hlavové trubky (mm) | 110 | 125 |
| K - Efektivní délka horní rámové trubky (mm) | 598 | 626 |
| L - Sedlový úhel (°) | 77 | 77 |
| M - Výška horní rámové trubky (mm) | 814 | 813 |
Adresa výrobce:
Rocky Mountain Bicycles
9095, 25e avenue
Saint-Georges (Québec) G6A 1A1
Canada
Adresa evropského zástupce výrobce:
BIKEACTION Fahrradhandelsgesellschaft mbH
Weiskircher Str. 102
63110 Rodgau
Germany
E-mail: service@bikeaction.de
Do 14 dnů od doručení můžeš zboží bez udání důvodu vrátit nebo vyměnit.
ZEZULA Club je věrnostní program pro zákazníky obchodu SNOWBOARD ZEZULA. Každý zákazník, který se zaregistruje, se stává automaticky členem ZEZULA Clubu a může nakupovat levněji a využívat exkluzivní klubové výhody: