Kolekce 2026 ID produktu 148843
Elektrokolo Santa Cruz Bullit C GX AXS MX gloss black
Kolekce 2026 ID produktu 148843
254 999 Kč Historie ceny
[Fotky jsou ilustrační a nemusí zobrazovat skutečné osazení tohoto modelu kola. Přesnou specifikaci najdeš v popisu níže.]
Downhillový bike, nebo lanovka na kolech?
Představujeme ti ebike, který se umí gravitaci zcela poddat a vzápětí ji popřít – Santa Cruz Bullit je nabitá downhillová zbraň, v jejímž srdci leží výkonný elektrický motor, který tě dostane na ty nejlepší sjezdové tratě. Je to jako vlastnit lanovku, která tě pokaždé vysadí tam, kde zrovna chceš. S Bullitem můžeš zkrátka zapomenout na limity, protože je stvořen k tomu, aby je posouval. Vyladěná DH geometrie, masivní zdvihy, karbonový rám a odolné komponenty tě svezou na trailech z tvých nejdivočejších snů. Celý recept pak dokonale doplňuje MX kombinace kol pro více trakce a stability při akčním manévrování.
To, co tě dostane na kopec, aniž by ti došel dech, je elektromotor Bosch Performance Line CX s 600 Wh baterií. Říkáš si – není to málo? Po dlouhém testování se v Santa Cruz rozhodli, že je to právě tak akorát. Pohon ti poskytne dostatek výkonu i pro vyšlápnutí 1400-1800 výškových metrů za den a bike si přitom udrží svou lehkost pro bezchybný sjezd a létání vzduchem. A pokud by ti to přece jen nestačilo, máš možnost dokoupit rozšíření o dalších 250 Wh. Čísla ale mluví za vše a napříč všemi velikostmi, ve kterých se Bullit vyrábí, jeho váha nepřekračuje hranici 23 kg.
Softwarový update výrazně zvyšuje točivý moment na 100 Nm a výkon na 750 W!
Aby to bylo ještě zajímavější, je Bullit vybaven dvěma Flip Chipy, které ti umožní poladit geometrii a progresi tlumiče podle toho, jaký terén se zrovna chystáš zdolávat. A jak už tomu u Santa Cruz bývá, geometrie každé velikosti tohoto ebiku je poladěná tak, aby vždy nabídla ten stejný zážitek – a věř tomu, že tenhle zážitek bude stát za to.
| Hmotnost | cca 22,41 kg |
| Materiál | Carbon C |
| Vidlice | Fox 38 Float Performance Elite, Grip X2, 170mm |
| Zadní tlumič | FOX Float X Performance Elite, 205x65 |
| Přehazovačka | SRAM GX Eagle AXS T-Type, 12spd |
| Řazení | SRAM AXS Pod Bridge |
| Kliky | SRAM GX Eagle Cranks, 155mm |
| Kazeta | SRAM XS 1275 Eagle T-Type, 10-52t |
| Řetěz | SRAM GX Eagle T-Type, Flattop, 12spd |
| Brzdy | SRAM Maven Bronze |
| Brzdové kotouče | SRAM HS2 200mm |
| Hlavové složení | Cane Creek 50 IS Integrated Headset |
| Řídítka | OneUp Aluminum Bar, 35mm Rise, 800mm |
| Představec | OneUp Stem, 42mm |
| Gripy | Santa Cruz Bicycle House Grips |
| Přední náboj | E13 SL, 15x110, 6-Bolt, 32h |
| Zadní náboj | E13 SL E-Spec, 12x148, XD, 6-Bolt, 32h |
| Ráfky | Reserve 30|HD AL 6069 |
| Přední plášť | Maxxis Assegai 29"x2.5", 3C, MaxxGrip, Double Down |
| Zadní plášť | Maxxis Minion DHRII 27.5x2.5, 3C MaxxTerra, DoubleDown |
| Duše | Tubeless Sealant |
| Sedlovka | OneUp Dropper Post, 31.6 |
| Sedlo | SDG Bel-Air V3 Max Lux-Alloy Atmos |
| Pohon | Bosch Performance CX BDU38 |
| Baterie | Bosch PowerTube Battery 600Wh |
[Vyhrazujeme si právo na změnu komponentů vzniklou rozdílem mezi skutečným osazením kola a výrobcem deklarovanou specifikací.]
Jak zaregistrovat kolo Santa Cruz pro získání doživotní záruky
| S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|
| A - Reach (mm) | 435/432 | 460/457 | 480/477 | 500/497 | 525/522 |
| B - Stack (mm) | 622/625 | 631/635 | 640/643 | 654/656 | 670/674 |
| C - Hlavový úhel (°) | 63.6/63.3 | 63.6/63.3 | 63.6/63.3 | 63.6/63.3 | 63.6/63.3 |
| D - Délka sedlové trubky (mm) | 380 | 400 | 420 | 460 | 500 |
| E- Přední rozměr rámu (mm) | 780 | 809 | 834 | 860 | 894 |
| F - Výška středu (mm) | 346/342 | 346/342 | 346/342 | 346/342 | 346/342 |
| G - BB Drop (mm) | F:27/31 R:9/13 | F: 27/31 R: 9/13 | F: 27/31 R: 9/13 | F: 27/31 R: 9/13 | F: 27/31 R: 9/13 |
| H - Rozvor (mm) | 1220 | 1252 | 1280 | 1309 | 1346 |
| I - Délka zadní stavby (mm) | 440 | 443 | 446 | 449 | 452 |
| J - Délka hlavové trubky (mm) | 100 | 110 | 120 | 135 | 155 |
| K - Efektivní délka horní rámové trubky (mm) | 571 | 596 | 617 | 640 | 670 |
| L - Sedlový úhel (°) | 78.6/78.3 | 78.7/78.4 | 78.7/78.4 | 78.7/78.4 | 78.6/78.3 |
| M - Výška horní rámové trubky (mm) | 745/740 | 739/735 | 738/733 | 738/733 | 735/730 |
Adresa výrobce:
Santa Cruz Bicycles, LLC
2841 Mission Street, Santa Cruz,
California 95060
USA
Adresa evropského zástupce výrobce:
Pon.BikePerformance GmbH
AlteWaggonfabrik,Hauptstraße17&19
55120Mainz,Germany
Do 14 dnů od doručení můžeš zboží bez udání důvodu vrátit nebo vyměnit.
ZEZULA Club je věrnostní program pro zákazníky obchodu SNOWBOARD ZEZULA. Každý zákazník, který se zaregistruje, se stává automaticky členem ZEZULA Clubu a může nakupovat levněji a využívat exkluzivní klubové výhody: