Kolekce 2025 ID produktu 145649
Elektrokolo Santa Cruz Heckler SL C Stout MX matte dark blue
Kolekce 2025 ID produktu 145649
195 499 Kč
229 999 Kč
Sleva -15%
Historie ceny
Nejnižší cena za posledních 30 dní před poskytnutím slevy: 229 999 Kč
[Fotky jsou ilustrační a nemusí zobrazovat skutečné osazení tohoto modelu kola. Přesnou specifikaci najdeš v popisu níže.]
Rychlý, lehký nebo silný? Zvol všechny tři přednosti dohromady!
Odlehčený ebike Santa Cruz Heckler SL má díky pohonu FAZUA RIDE 60 spoustu síly i překvapivý dojezd. Nechybí věhlasné odpružení VPP se 150mm zadním zdvihem, progresivní geometrie ani mulletí kombinace kol, takže Heckler SL je mrštný a výborně ovladatelný trail bike. Jen s přidanou elektrickou podporou.
Heckler SL je trail bike se skrytými superschopnostmi. Snížená hmotnost a přirozené dávkování točivého momentu motoru FAZUA RIDE 60 ti dají pocit jako z klasického trailového kola. Jen to víc jede. Dojezd se přitom blíží plnohodnotným ebikům, i přes menší baterii. Klíčem je nižší spotřeba systému FAZUA a nižší hmotnost kola.
Ovládací prvek integrovaný v rámu umožňuje přepínáni tří jízdních režimů a přehled o stavu baterie. Podrobnější nastavení i detailnější informace zajistí aplicace FAZUA.
| Hmotnost | 20,3 kg |
| Materiál | Carbon C |
| Vidlice | FOX 38 Float Performance Elite, Grip X2, 160 mm |
| Zadní tlumič | Fox Float X2 Performance Elite, 210x55 |
| Přehazovačka | SRAM GX Eagle, 12spd |
| Řazení | SRAM GX Eagle Single Click, 12spd |
| Kliky | Race Face Aeffect R, 165mm nebo Praxis eTor AL, 165mm |
| Kazeta | SRAM XG1275 Eagle, 12spd, 10-50t |
| Řetěz | SRAM GX Eagle, 12spd |
| Brzdy | SRAM Maven Bronze Stealth |
| Brzdové kotouče | SRAM Centerline, 200 mm |
| Hlavové složení | Cane Creek 50 IS Integrated Headset |
| Řídítka | Santa Cruz e35 Carbon Bar, 800 mm |
| Představec | Burgtec Enduro MK3, 42 mm |
| Gripy | Santa Cruz Bicycles House Grips |
| Přední náboj | E13 SL, 15x110, 6-Bolt, 32h |
| Zadní náboj | E13 SL E-Spec, 12x148, XD, 6-Bolt, 32h |
| Ráfky | Reserve 30|HD AL 6069 nebo Raceface ARC 30 HD |
| Přední plášť | Schwalbe Magic Mary, 29x2.5, Trail Radial Ultra Soft |
| Zadní plášť | Schwalbe Magic Mary, 27.5x2.5, Gravity Radial Soft |
| Sedlovka | OneUp V2 Dropper Post, 31.6. |
| Sedlo | SDG Bel-Air V3, Max Lux-Alloy nebo WTB Volt |
| Pohon | FAZUA RIDE 60 se silou 60 Nm |
| Baterie | FAZUA 430 Wh Integrated Battery |
[Vyhrazujeme si právo na změnu komponentů vzniklou rozdílem mezi skutečným osazením kola a výrobcem deklarovanou specifikací.]
Jak zaregistrovat kolo Santa Cruz pro získání doživotní záruky
| S | M | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A - Reach (mm) | 435/432,4 | 460/457,4 | 460/457,4 | 480/477,5 | 500/497,4 | 525/522,5 |
| B - Stack (mm) | 614,9/616,8 | 624/625,8 | 624/625,8 | 633/634,9 | 651/653 | 664,5/666,5 |
| C - Hlavový úhel (°) | 64,3/64 | 64,3/64 | 64,3/64 | 64,3/64 | 64,3/64 | 64,3/64 |
| D - Délka sedlové trubky (mm) | 380 | 405 | 405 | 430 | 460 | 500 |
| E- Přední rozměr rámu (mm) | 766,1/765,9 | 795,4/795,3 | 795,4/795,3 | 819,7/819,6 | 848,4/848,3 | 879,9/879,8 |
| F - Výška středu (mm) | 344/340,7 | 344/340,7 | 344/340,7 | 344/340,7 | 344/340,7 | 344/340,7 |
| G - BB Drop (mm) | F:28,5/31,8 R:9,9/13,3 | F:28,5/31,8 R:9,9/13,3 | F:28,5/31,8 R:9,9/13,3 | F:28,5/31,8 R:9,9/13,3 | F:28,5/31,8 R:9,9/13,3 | F:28,5/31,8 R:9,9/13,3 |
| H - Rozvor (mm) | 1209,1/1209,7 | 1238,4/1239,1 | 1238,4/1239,1 | 1262,7/1263,4 | 1294,4/1295,1 | 1329,9/1330,5 |
| I - Délka zadní stavby (mm) | 443/443,8 | 443/443,8 | 443/443,8 | 443/443,8 | 446/446,8 | 450/450,7 |
| J - Délka hlavové trubky (mm) | 100 | 110 | 110 | 120 | 140 | 155 |
| K - Efektivní délka horní rámové trubky (mm) | 569,2/579,6 | 602,7/602,9 | 602,7/602,9 | 620,6/621,5 | 641,8/642,7 | 669,1/670 |
| L - Sedlový úhel (°) | 76,8/76,6 | 77,1/76,9 | 77,1/76,9 | 77,5/77,2 | 77,7/77,5 | 77,8/77,5 |
| M - Výška horní rámové trubky (mm) | 720,1/716,2 | 733/728,8 | 733/728,8 | 733,4/729,3 | 731,7/731,6 | 741/738,6 |
Adresa výrobce:
Santa Cruz Bicycles, LLC
2841 Mission Street, Santa Cruz,
California 95060
USA
Adresa evropského zástupce výrobce:
Pon.BikePerformance GmbH
AlteWaggonfabrik,Hauptstraße17&19
55120Mainz,Germany
Do 14 dnů od doručení můžeš zboží bez udání důvodu vrátit nebo vyměnit.
ZEZULA Club je věrnostní program pro zákazníky obchodu SNOWBOARD ZEZULA. Každý zákazník, který se zaregistruje, se stává automaticky členem ZEZULA Clubu a může nakupovat levněji a využívat exkluzivní klubové výhody: