Kolekce 2025 ID produktu 148015
Elektrokolo Santa Cruz Heckler SL CC XX AXS RSV MX gloss mustard yellow
Kolekce 2025 ID produktu 148015
280 499 Kč
329 999 Kč
Sleva -15%
Historie ceny
Nejnižší cena za posledních 30 dní před poskytnutím slevy: 329 999 Kč
[Fotky jsou ilustrační a nemusí zobrazovat skutečné osazení tohoto modelu kola. Přesnou specifikaci najdeš v popisu níže.]
Rychlý, lehký nebo silný? Zvol všechny tři přednosti dohromady!
Odlehčený ebike Santa Cruz Heckler SL má díky pohonu FAZUA RIDE 60 spoustu síly i překvapivý dojezd. Nechybí věhlasné odpružení VPP se 150mm zadním zdvihem, progresivní geometrie ani mulletí kombinace kol, takže Heckler SL je mrštný a výborně ovladatelný trail bike. Jen s přidanou elektrickou podporou.
Heckler SL je trail bike se skrytými superschopnostmi. Snížená hmotnost a přirozené dávkování točivého momentu motoru FAZUA RIDE 60 ti dají pocit jako z klasického trailového kola. Jen to víc jede. Dojezd se přitom blíží plnohodnotným ebikům, i přes menší baterii. Klíčem je nižší spotřeba systému FAZUA a nižší hmotnost kola.
Ovládací prvek integrovaný v rámu umožňuje přepínáni tří jízdních režimů a přehled o stavu baterie. Podrobnější nastavení i detailnější informace zajistí aplicace FAZUA.
| Hmotnost | cca 19,36 kg |
| Materiál | Carbon CC |
| Vidlice | Fox 36 Float Factory, Grip X2, 160mm nebo RockShox Lyrik Ultimate, 160mm |
| Zadní tlumič | Fox Float X Factory, 210x55 nebo RockShox Super Deluxe Ultimate, 210x55 |
| Přehazovačka | SRAM XX Eagle AXS T-Type, 12spd |
| Řazení | SRAM AXS Pod Controller Rocker Paddle |
| Kliky | Race Face Era-E Carbon, 165mm |
| Kazeta | SRAM XX Eagle T-Type, 10-52t |
| Řetěz | SRAM XX SL Eagle T-Type, Flattop, 12spd |
| Brzdy | SRAM Maven Ultimate Stealth |
| Brzdové kotouče | SRAM HS2 200mm |
| Hlavové složení | Chris King DropSet 3 Integrated Headset |
| Řídítka | Santa Cruz e35 Carbon Bar, 800mm |
| Představec | Burgtec Enduro MK3 Machined, 42mm |
| Gripy | Santa Cruz Bicycles House Grips |
| Přední náboj | Industry Nine Hydra, 15x110, 6-Bolt 28h |
| Zadní náboj | Industry Nine Hydra, 12x148, XD, 6-Bolt, 28h |
| Ráfky | Reserve 30|HD Carbon |
| Přední plášť | Schwalbe Albert, 29x2.5, Trail Radial Ultra Soft |
| Zadní plášť | Schwalbe Albert, 27.5x2.5, Trail Radial Soft |
| Sedlovka | OneUp Dropper Post, 31.6 |
| Sedlo | WTB Silverado Medium Fusion, Stainless |
| Pohon | FAZUA RIDE 60 se silou 60 Nm |
| Baterie | FAZUA 430 Wh Integrated Battery |
[Vyhrazujeme si právo na změnu komponentů vzniklou rozdílem mezi skutečným osazením kola a výrobcem deklarovanou specifikací.]
Jak zaregistrovat kolo Santa Cruz pro získání doživotní záruky
| S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|
| A - Reach (mm) | 435/432,4 | 460/457,4 | 480/477,5 | 500/497,4 | 525/522,5 |
| B - Stack (mm) | 614,9/616,8 | 624/625,8 | 633/634,9 | 651/653 | 664,5/666,5 |
| C - Hlavový úhel (°) | 64,3/64 | 64,3/64 | 64,3/64 | 64,3/64 | 64,3/64 |
| D - Délka sedlové trubky (mm) | 380 | 405 | 430 | 460 | 500 |
| E- Přední rozměr rámu (mm) | 766,1/765,9 | 795,4/795,3 | 819,7/819,6 | 848,4/848,3 | 879,9/879,8 |
| F - Výška středu (mm) | 344/340,7 | 344/340,7 | 344/340,7 | 344/340,7 | 344/340,7 |
| G - BB Drop (mm) | F:28,5/31,8 R:9,9/13,3 | F:28,5/31,8 R:9,9/13,3 | F:28,5/31,8 R:9,9/13,3 | F:28,5/31,8 R:9,9/13,3 | F:28,5/31,8 R:9,9/13,3 |
| H - Rozvor (mm) | 1209,1/1209,7 | 1238,4/1239,1 | 1262,7/1263,4 | 1294,4/1295,1 | 1329,9/1330,5 |
| I - Délka zadní stavby (mm) | 443/443,8 | 443/443,8 | 443/443,8 | 446/446,8 | 450/450,7 |
| J - Délka hlavové trubky (mm) | 100 | 110 | 120 | 140 | 155 |
| K - Efektivní délka horní rámové trubky (mm) | 569,2/579,6 | 602,7/602,9 | 620,6/621,5 | 641,8/642,7 | 669,1/670 |
| L - Sedlový úhel (°) | 76,8/76,6 | 77,1/76,9 | 77,5/77,2 | 77,7/77,5 | 77,8/77,5 |
| M - Výška horní rámové trubky (mm) | 720,1/716,2 | 733/728,8 | 733,4/729,3 | 731,7/731,6 | 741/738,6 |
Adresa výrobce:
Santa Cruz Bicycles, LLC
2841 Mission Street, Santa Cruz,
California 95060
USA
Adresa evropského zástupce výrobce:
Pon.BikePerformance GmbH
AlteWaggonfabrik,Hauptstraße17&19
55120Mainz,Germany
Do 14 dnů od doručení můžeš zboží bez udání důvodu vrátit nebo vyměnit.
ZEZULA Club je věrnostní program pro zákazníky obchodu SNOWBOARD ZEZULA. Každý zákazník, který se zaregistruje, se stává automaticky členem ZEZULA Clubu a může nakupovat levněji a využívat exkluzivní klubové výhody: