Kolekce 2026 ID produktu 151421
Elektrokolo Santa Cruz Vala AL Deore MX gloss stormbringer purple
Kolekce 2026 ID produktu 151421
134 999 Kč
[Fotky jsou ilustrační a nemusí zobrazovat skutečné osazení tohoto modelu kola. Přesnou specifikaci najdeš v popisu níže.]
Vyladěná Vala v hliníku – kvalita a výkon ve variantě dostupnější pro ještě více riderů.
Značka Santa Cruz představila svůj špičkový ebike Vala v provedení s hliníkovým rámem, ale se stejnými benefity, které má jeho karbonový sourozenec – vyvážené odpružení, výkonný pohon, precizní zpracování i doživotní záruku na rám.
Na elektrokolo, a ještě z hliníku, si Vala AL udržuje dostatečnou lehkost, a s váhou 24 kg je stejně mrštná, jako ta v karbonu. Rám je navržen tak, aby obstál při každodenním trailovém pojezdu, ale i na strmém technickém terénu. A protože v jednoduchosti je krása – a taky svoboda, byl hliníkový rám navržen bez zadních flip chipů. Odpadá tím dilema, jak vyladit geometrii, a místo toho dostaneš naservírovaný univerzální zlatý střed.
Dřívější zkušenosti se systémem VPP využili v Santa Cruz při vývoji zadního čtyřčepového odpružení s jednoduchým přepákováním. Je předvídatelné, zvyšuje efektivitu, trakci a tím pádem i tvou odvahu zdolávat stále složitější terén. Pohonný systém Bosch Performance Line CX je špičkou na trhu a v nejnovější verzi je ještě tišší, lehčí a kompaktnější. Pohon elektrokola Vala nabízí 4 standardní režimy: Eco, Tour, eMTB a Turbo.
Energii systému dodává 600 Wh baterie integrovaná do spodní rámové trubky pro snížení hmotnosti, hlučnosti a objemu. Pohonná jednotka dává točivý moment až 85 Nm, špičkový výkon 600 W a váží pouhých 2,8 kg.
Softwarový update výrazně zvyšuje točivý moment na 100 Nm a výkon na 750 W!
| Hmotnost | 24,09 kg |
| Materiál | Hliník |
| Vidlice | RockShox Psylo Gold RC, 160 mm |
| Zadní tlumič | RockShox Deluxe Select, 205x60 |
| Přehazovačka | Shimano Deore M6100, SGS, 12spd |
| Kliky | E13 Helix eSpec, 160 mm |
| Kazeta | Shimano Deore 6100, 10-51t |
| Řetěz | Shimano Deore 6100, 12spd |
| Brzdy | Shimano Deore M6120 |
| Brzdové kotouče | Shimano RT66, 220 mm/203 mm |
| Hlavové složení | FSA IS-2/47/42 ACB |
| Řídítka | Santa Cruz Bicycles Aluminum Bar, 35x800, 30 mm Rise |
| Představec | OneUp Enduro Stem, 42 mm |
| Gripy | Santa Cruz Bicycles House Grips |
| Přední náboj | WTB Frequency Sport, 15x110, 6-Bolt, 32h |
| Zadní náboj | WTB Frequency Sport, 12x148, MicroSpline, 6-Bolt, 32h |
| Ráfky | WTB ST Tough 30 |
| Přední plášť | Maxxis Assegai 29"x2.5", EXO+ |
| Zadní plášť | Maxxis Minion DHRII, 27.5"x2.5", DoubleDown |
| Sedlovka | SDG Tellis Dropper, 31.6 |
| Sedlo | WTB Silverado Medium, Steel |
| Pohon | Bosch Performance CX BDU38 |
| Baterie | Bosch PowerTube Battery 600Wh |
[Vyhrazujeme si právo na změnu komponentů vzniklou rozdílem mezi skutečným osazením kola a výrobcem deklarovanou specifikací.]
| S | M | L | XL | |
|---|---|---|---|---|
| A - Reach (mm) | 433 | 458 | 478 | 498 |
| B - Stack (mm) | 625 | 634 | 643 | 656 |
| C - Hlavový úhel (°) | 64,1 | 64,1 | 64,1 | 64,1 |
| D - Délka sedlové trubky (mm) | 380 | 400 | 420 | 460 |
| E- Přední rozměr rámu (mm) | 771 | 800 | 825 | 851 |
| F - Výška středu (mm) | 342 | 342 | 342 | 342 |
| G - BB Drop (mm) | F:30 R:13 | F:30 R:13 | F:30 R:13 | F:30 R:13 |
| H - Rozvor (mm) | 1211 | 1241 | 1270 | 1297 |
| I - Délka zadní stavby (mm) | 440 | 440 | 445 | 445 |
| J - Délka hlavové trubky (mm) | 110 | 120 | 130 | 145 |
| K - Efektivní délka horní rámové trubky (mm) | 578 | 606 | 628 | 652 |
| L - Sedlový úhel (°) | 76,9 | 76,9 | 76,8 | 76,8 |
| M - Výška horní rámové trubky (mm) | 744 | 745 | 729 | 732 |
Adresa výrobce:
Santa Cruz Bicycles, LLC
2841 Mission Street, Santa Cruz,
California 95060
USA
Adresa evropského zástupce výrobce:
Pon.BikePerformance GmbH
AlteWaggonfabrik,Hauptstraße17&19
55120Mainz,Germany
Do 14 dnů od doručení můžeš zboží bez udání důvodu vrátit nebo vyměnit.
ZEZULA Club je věrnostní program pro zákazníky obchodu SNOWBOARD ZEZULA. Každý zákazník, který se zaregistruje, se stává automaticky členem ZEZULA Clubu a může nakupovat levněji a využívat exkluzivní klubové výhody: