Freestyle kempy

Pokud jsi slyšel o Freestyle Campu 2019, pak víš, že to byl totální nářez! Pojeď s námi letos i ty a na místo sezení doma na gauči můžeš sbírat vlastní zážitky. Zažij týden na horách v partě nových kámošů a nauč se nové triky ve snowparku. Pod palcem to mají zkušení coachové a učit se efektivně budeš i za přítomnosti kameramana a fotografa, díky každovečernímu videocoachingu.

Termín 9.–13. března 2020

V Deštné v Orlických horách

Cena campu je 7 290,-

Camp je určen k naučení a zdokonalení dovedností freestyle snowboardingu, tzn. ve snowparku. Jsou tedy určeny výhradně pro jezdce, kteří zvládají jízdu na sjezdovce. Camp je věkově omezen, a to od 15 let. V případě zájmu dětí mladších 15 let pouze za doprovodu osoby starší 18 let.

V ceně je zahrnuto:

  • ubytování s polopenzí na 4 noci
  • Čtyřdenní permanentka na sjezdovku
  • trénování pod dohledem profesionálních coachů
  • videocoaching
  • kameraman a fotograf
  • testcentrum značek Arbor, Nidecker a Gravity
  • campové triko
  • věcné ceny
  • seřízení snowboardového vybavení
  • odborná přednáška a další doprovodné aktivity

Hlavní náplní campu je coaching a videocoaching!

Coaching probíhá v časovém harmonogramu s maximálním ohledem na jezdecký progres. Na jednoho coache připadá maximálně šest účastníků, aby měl každý dostatečnou pozornost a také prostor na jízdu a případné dotazy. Teamoví jezdci pomáhají vylepšovat dovednosti, opravovat chyby a hlavně správně motivují k učení nových triků.

Na závěr dne se promítají záběry v rámci videocoachingu projektorem na plátno s příslušným komentářem. U zpomalených záběrů teprve pochopíte, proč vám zrovna dnes nešla ta bs 360 a rozeberou se případné chyby ve stylu.

Coachové

Základ týmu našich trenérů tvoří matadoři českého snowboardingu a zkušení instruktoři Mojmír Langer a René Dobeš, kteří se postarají o vaše první freestylové krůčky, popřípadě odstraní zažité chyby při jízdě. Oba tito rideři stojí na snowboardu více než 20 let. O progress zkušenějších camperů se starají naši týmový jezdci Dan a Ondra Porkertovi, kteří patří mezi českou snowboardovu špičku.

Foto/video

Na campu bývá přítomen fotograf a kameraman, takže o materiál se vzpomínkama na camp není nouze.

Testcentrum

Účastníci mají možnost po celý průběh campu zkoušet a testovat nejnovější snowboardy a vázání od značek Gravity, Nidecker nebo Arbor.

Večerní program

Den na freestyle campu nekončí vypnutím lanovky, ale nabízí se další aktivity jako návštěva bazénu, sauny, servis snowboardů, závody, grilovačka spojená s ollie contestem a přednášky od profesionálů z teamu SNOWBOARD ZEZULA.

Ubytování

Letos bylo ubytování zajištěno v Penzionu Anička, který byl rezervován pouze pro campery. Chata se nachází na kraji obce Deštné v Orlických horách a každodenní dopravu do snowparku bude pravděpodobně zajišťovat skibus.

Strava

Snídaně a večeře jsou zajištěny přímo v budově penzionu Anička. Polopenze začíná v pondělí večeří a končí v pátek snídaní. Obědy si každý z účastníků řeší sám, ale většinou probíhají společně v některé z restaurací poblíž snowparku.

Doprava

Dopravu si každý zajišťuje sám, ale lze se domluvit s dalšími účastníky a dopravit se společně (na facebooku vznikne událost pro campery, kde se budete moci domluvit na případné spolujízdě).

Snowpark

Your Park Deštné v Orlických horách patří mezi špičkové české snowparky. Skoky a překážky různých úrovní potěší jak začínající snowboardisty, tak zkušené profíky.

Kapacita campu bývá 25 osob. Děti mladší 15 let se mohou zúčastnit pouze v doprovodu osoby starší 18 let. camp je také možné věnovat jako dárkový voucher třeba k Vánocům. Každý účastník obdrží uvítací balíček obsahující tričko, samolepky, slevovou kartu SNOWBOARD ZEZULA a další dárky.

Veškeré dotazy směřujte na kempy@snowboard-zezula.cz nebo osobně na kamenné prodejně SNOWBOARD ZEZULA v Brně.

 

Přihlašovací formulář:

Přihlásit se

Nepamatuji si heslo

nebo

Registrace

Jazyk