Freestyle kempy

SNOWBOARD ZEZULA FREESTYLE CAMPY

Každoročně pod naší hlavičkou pořádáme snowboardové campy, kde se naučíte nové triky a užijete si týden na horách se super lidmi, které baví snowboarding stejně jako vás! Freestyle Campy se konají ve snowparcích v České republice pod dohledem zkušených coachů, profesionálního kameramana a fotografa - tato kombinace je jistota rychlého progresu, zábavy a spousty zážitků!
Kempy jsou určeny k naučení a zdokonalení dovedností freestyle snowboardingu, tzn. ve snowparku. Jsou tedy určeny výhradně pro jezdce, kteří zvládají jízdu na sjezdovce.

A jak vypadal letošní ročník?

 • v ceně campu 6.190 Kč bylo zahrnuto:
 • ubytování s polopenzí na 4 noci
 • 4 denní permanentka
 • trénování pod dohledem profesionálních snowboardistů a trenérů
 • videocoaching
 • profesionální kameraman a fotograf
 • testcentrum značek Arbor, Flow a Gravity
 • kempové triko/ dres
 • večerní závody
 • věcné ceny
 • odborné přednášky, bazén, tělocvična a další doprovodné aktivity

Hlavní náplní campu je coaching a videocoaching!

Coaching probíhá v časovém harmonogramu s maximálním ohledem na jezdecký progres. Na jednoho coache připadá maximálně šest kemperů, aby měl každý dostatečnou pozornost a také prostor na jízdu a případné dotazy. Teamový jezdci pomáhají vylepšovat dovednosti, opravovat chyby a hlavně správně motivují k učení nových triků.

Na závěr dne se promítají záběry v rámci videocoachingu projektorem na plátno s příslušným komentářem. U zpomalených záběrů teprve pochopíte, proč vám zrovna dnes nešla ta bs 360 a rozeberou se případné chyby ve stylu.

Coachové

Základ týmu našich trenérů tvoří matadoři českého snowboardingu a zkušení instruktoři Mojmír Langer a René Dobeš, kteří se postarají o vaše první freestylové krůčky, popřípadě odstraní zažité chyby při jízdě. Oba tito rideři stojí na snowboardu více než 20 let a pod jejich výcvikem prošel nejeden český profík. O progress zkušenějších kemperů se stará např. Filip Gutwirth a Roman Dlauhý, kteří patří mezi českou snowboardovu špičku a spoustu dalších.

Videocoaching

Videocoaching je nejlepším způsobem, jak vidět vlastní chyby při skocích, jibování, nebo i zažité chyby při jízdě jako je například protirotace, hrbení se apod.

Foto/video

Na kempu bývá přítomen profesionální fotograf a kameraman, takže o kvalitní materiál a památky na vzpomínky není nouze.

Testcentrum

Kempeři mají možnost po celý průběh kempu zkoušet a testovat nejnovější snowboardy a vázání od značek Gravity, Flow nebo Arbor.

Večerní program

Den na freestyle kempu nekončí vypnutím lanovky, ale nabízí další aktivity jako návštěvu bazénu, sauny, tělocvičny na fotbálek a jiné sporty, servis snowboardů, závody, grilovačku spojenou s ollie contestem, workshopy a přednášky od profesionálů z teamu Snowboard Zezula.

Ubytování

Letos bylo ubytování zajištěno v Penzionu Jiskra, který byl rezervován pouze pro kempery. Chata se nachází na kraji obce Deštné v Orlických horách a každodenní dopravu do snowparku zajišťoval skibus.

Strava

Snídaně a večeře byly zajištěny přímo v budově penzionu Jiskra. Polopenze začíná ve středu večeří a končí v neděli snídaní. Obědy si každý z účastníků řeší sám, ale většinou probíhají společně v některé z restaurací poblíž snowparku.

Doprava

Dopravu si každý zajišťuje sám, ale lze se domluvit s dalšími účastníky a dopravit se společně (na facebooku vznikne skupina pro kempery, kde se budete moci domluvit na případné spolujízdě).

Snowpark

Your Gravity Park Deštné v O.h. patří mezi špičkové české snowparky. Skoky a překážky různých úrovní potěší jak začínající snowboardisty, tak zkušené profíky.

Kapacita kempu bývá 25 osob. Děti mladší 12 let se mohou zůčastnit kempu pouze v doprovodu osoby starší 18 let. Kemp je také možné věnovat jako dárkový voucher třeba k Vánocům. Každý účastník obdrží uvítací balíček obsahující tričko/dres, samolepky, slevovou kartu Snowboard Zezula a další dárky.

Veškeré dotazy směřujte na kempy@snowboard-zezula.cz, na telefoním čísle 734 201 840 nebo osobně na kamenné prodejně Snowboard Zezula.

 Video z loňského campu:

Zákaznická karta

Zákaznická karta

Sleva až 20 % na nové zboží, levnější doprava a další bonusy

ISIC – sleva 10 %

ISIC – sleva 10 %

Platí i pro karty ITIC a Alive

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Při nákupu nad 600 Kč máte dopravu zdarma!

Jsme rychlí!

Jsme rychlí!

98 % zboží dodáme do druhého dne

Ověřeno zákazníky

Ověřeno zákazníky

99 % zákazníků by nás doporučilo svým známým

Více jak 1000 výdejních míst v ČR a SR

Více jak 1000 výdejních míst v ČR a SR

Vyzvedněte si zboží poblíž vašeho bydliště

Na trhu od roku 1996

Na trhu od roku 1996

Máme mnohaleté zkušenosti s prodejem přes internet

Prodejna v Brně

Prodejna v Brně

Celý sortiment máme i v kamenné prodejně v Brně

Nákup na splátky

Nákup na splátky

Zvolte si sami délku úvěru a výši měsíční splátky

Odborný servis

Odborný servis

Nenecháme vás na holičkách! Vybavení vám opravíme i po záruce

Akce, slevy, výprodeje

Akce, slevy, výprodeje

Každý týden nová akční nabídka. To se hodí!

Zákaznický servis

Zákaznický servis

Poradíme vám s výběrem, objednáním a údržbou vybavení

Newsletter

Nezmeškejte příležitost, jak výhodně nakoupit!

Zobrazení informací o certifikátu Heureka - Ověřeno zákazníky