Česky CZK
:
: 

Kempy

Od samého začátku podporuje obchod Snowboard Zezula řadu jezdců, snowparků a doprovodných akcí. Skloubení těchto prvků dalo za vznik našim snowboardovým kempům. I v letních měsících jsme nezůstali pozadu a na tuto činnost navázali organizací velmi oblíbených wakeboardových a longboardových kempů.

Snowboardové campy

Na těchto pravidelných campech se naučíte nové triky a užijete si týden na horách se super lidmi, které baví snowboarding stejně jako vás! Freestyle Campy se konají ve snowparcích v České republice pod dohledem zkušených coachů, profesionálního kameramana a fotografa - tato kombinace je jistota rychlého progresu, zábavy a spousty zážitků!
Kempy jsou určeny k naučení a zdokonalení dovedností freestyle snowboardingu, tzn. ve snowparku. Jsou tedy určeny výhradně pro jezdce, kteří zvládají jízdu na sjezdovce.

Jak vypadal letošní ročník mrkněte zde

 

Wakeboardové campy

Oblíbené wakeboardové campy jsou určené jak pro naprosté začátečníky, tak i pro ty, kteří mají chuť zlepšit se v jízdě nebo tricích. Těšit se můžete na super partu a zkušené profesionály v atraktivním prostředí českých cableparků, kde kromě wakeboardingu není nouze o doprovodnou plážovou zábavu!

Mrkněte se na report a fotky, jak taková akce vypadá

 

Aktuálně neprobíhají žádné campy, sledujte náš facebook, budeme vás zavčas informovat pro přihlášení na nadcházející Wakeboardové campy 2017!

Newsletter

Nezmeškejte příležitost, jak výhodně nakoupit!

Zobrazení informací o certifikátu Heureka - Ověřeno zákazníky