Kolekce 2026 ID produktu 148835
MTB kolo Santa Cruz Bronson C 70 MX gloss carbon
Kolekce 2026 ID produktu 148835
139 999 Kč Historie ceny
[Fotky jsou ilustrační a nemusí zobrazovat skutečné osazení tohoto modelu kola. Přesnou specifikaci najdeš v popisu níže.]
Všestranný stroj s divokou povahou.
Hledáš kolo, na kterém můžeš jezdit od rána do večera? Které zvládne upravený terén v bikeparku, vyfoukané bermy, alpské tratě i pěšinku v lese za vesnicí? Bronson je jeden z nejoblíbenějších modelů od Santa Cruz a cítí se dobře ve vzduchu i v terénu. Pokud se nebojíš objevovat a odmítáš se svým stylem jízdy řadit do škatulek, tohle kolo tě s radostí podpoří v páchání jakékoli neplechy.
Máš pocit, že tenhle Bronson vypadá trochu jinak? Máš dobré oko, protože sezóna 2025 přináší již pátou generaci tohoto modelu s ještě vyladěnější geometrií. Prodloužením zadní stavby a úpravou hlavového úhlu je docíleno rovnoměrnějšího rozložení váhy jezdce mezi obě kola, spolehlivější trakce a tím pádem i sebevědomější jízdy!
Zajímat by tě ale měl hlavně drasticky snížený anti-squat. Toho v Santa Cruz docílili úpravou konstrukce VPP™ systému. Změnili polohu jeho spodního spoje a zadního tlumiče – dolů a trochu dopředu. Výsledkem je více trakce, méně zpětného rázu v pedálech, efektivnější šlapání v náročném terénu a větší pocit svobody obzvlášť při sjezdech. A to chceš.
Kombinace kol MX (29" vpředu, 27.5" vzadu) znamená ještě více zábavy a rychlosti. Větší přední kolo ti poskytne stabilitu a parádní trakci, takže si na maximum užiješ každou zatáčku. Menší kolo vzadu zase miluje odrazy a rádo se proletí vzduchem. Neboj se toho, ať už se rozhodneš jezdit jakkoli. S každou další generací jezdců a jezdkyň Bronson pomáhá redefinovat, co je to horská cyklistika.
| Hmotnost | cca 15,78 kg |
| Materiál | Carbon C |
| Vidlice | RockShox Lyrik Base, 160mm |
| Zadní tlumič | FOX Float Rhythm, 230x57.5 |
| Přehazovačka | SRAM 70 Eagle T-Type, 12spd |
| Řazení | SRAM 90 Eagle T-Type, 12spd |
| Kliky | SRAM 70 Eagle DUB T-Type Crankset, 32t |
| Kazeta | SRAM XS 1270 Eagle T-Type, 10-52t |
| Řetěz | SRAM 70 Eagle T-Type, Flattop, 12spd |
| Brzdy | SRAM DB8 |
| Brzdové kotouče | SRAM Centerline, 200mm |
| Hlavové složení | Cane Creek 10 IS Integrated Headset |
| Řídítka | Burgtec Alloy Bar nebo e13 TRS Base Bar |
| Představec | OneUp Enduro Stem, 42mm nebo e13 TRS Base Stem, 40mm |
| Gripy | Santa Cruz House Grips |
| Přední náboj | SRAM MTH 716, 15x110, 6-Bolt, 32h |
| Zadní náboj | SRAM MTH 746, 12x148, HG, 6-Bolt, 32h |
| Ráfky | Raceface AR30 |
| Přední plášť | Maxxis Assegai 29"x2.5", 3C, MaxxGrip, EXO+ |
| Zadní plášť | Maxxis Minion DHR II 27.5"x2.4", 3C MaxxTerra, EXO+ |
| Duše | Tubeless Sealant, Reserve Fillmore Valves |
| Sedlovka | SDG Tellis Dropper, 31.6 |
| Sedlo | SDG Bel-Air V3, Steel |
[Vyhrazujeme si právo na změnu komponentů vzniklou rozdílem mezi skutečným osazením kola a výrobcem deklarovanou specifikací.]
Jak zaregistrovat kolo Santa Cruz pro získání doživotní záruky

| S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|
| A - Reach (mm) | 435/432 | 460/457 | 480/478 | 500/498 | 525/523 |
| B - Stack (mm) | 623/625 | 632/634 | 641/643 | 659/661 | 668/670 |
| C - Hlavový úhel (°) | 64.2°/63.9° | 64,2/63,9 | 64,2/63,9 | 64.2/63.9 | 64.2/63.9 |
| D - Délka sedlové trubky (mm) | 380 | 405 | 430 | 460 | 500 |
| E- Přední rozměr rámu (mm) | 771 | 800 | 825 | 853 | 883 |
| F - Výška středu (mm) | 344/341 | 344/341 | 344/341 | 344/341 | 344/341 |
| G - BB Drop (mm) | F:29/32 R:10/13 | F:29/32 R:10/13 | F:29/32 R:10/13 | F:29/32 R:10/13 | F:29/32 R:10/13 |
| H - Rozvor (mm) | 1208 | 1240 | 1267 | 1299 | 1331 |
| I - Délka zadní stavby (mm) | 437 | 439 | 442 | 445 | 448 |
| J - Délka hlavové trubky (mm) | 110 | 120 | 130 | 150 | 160 |
| K - Efektivní délka horní rámové trubky (mm) | 572 | 595 | 614 | 636 | 662 |
| L - Sedlový úhel (°) | 77.6°/77.3° | 77,9/77,6 | 78,2/77,9 | 78.3/78 | 78.4/78.1 |
| M - Výška horní rámové trubky (mm) | 721 | 723 | 725 | 727 | 731 |
| Hmotnost (kg) | 15.25 | 15.25 |
Adresa výrobce:
Santa Cruz Bicycles, LLC
2841 Mission Street, Santa Cruz,
California 95060
USA
Adresa evropského zástupce výrobce:
Pon.BikePerformance GmbH
AlteWaggonfabrik,Hauptstraße17&19
55120Mainz,Germany
Do 14 dnů od doručení můžeš zboží bez udání důvodu vrátit nebo vyměnit.
ZEZULA Club je věrnostní program pro zákazníky obchodu SNOWBOARD ZEZULA. Každý zákazník, který se zaregistruje, se stává automaticky členem ZEZULA Clubu a může nakupovat levněji a využívat exkluzivní klubové výhody: