Kolekce 2026 ID produktu 148817
MTB kolo Santa Cruz V10 CC DH X01 MX gloss kelp green
Kolekce 2026 ID produktu 148817
244 999 Kč
[Fotky jsou ilustrační a nemusí zobrazovat skutečné osazení tohoto modelu kola. Přesnou specifikaci najdeš v popisu níže.]
Chceš si užít stejný pocit při sjezdech, jako rideři týmu Syndicate? Santa Cruz V10 pomáhá vyhrávat Světové poháry a jeho nejnovější verze je zase o něco vyladěnější, aby i na těch nejnáročnějších trasách předvedla maximální výkon a tobě přitom přinesla pocit kontroly i pohodlí.
Tenhle bike je připraven na velkou zátěž a v bikeparku bude neúnavně zdolávat jedno kolo za druhým. Systém zadního odpružení VPP, tři nastavitelné body pro dokonalé přizpůsobení a karbonový rám. To jsou jen ve zkratce vlastnosti, se kterými se můžeš vrhnout z kopce a dopřát si dokonalý adrenalinový zážitek.
Specifikace
| Váha | cca 16,15 kg |
| Materiál | Carbon CC |
| Vidlice | FOX 40 Float Factory, Grip X2, 203mm |
| Zadní tlumič | Fox DHX2 Factory Coil |
| Přehazovačka | SRAM X01 DH, 7spd |
| Řazení | SRAM X01 DH |
| Kliky | SRAM X01 DH, DUB 83, 165mm, 36t |
| Kazeta | SRAM X01 DH, 7spd |
| Řetěz | SRAM PC1170, 11spd |
| Vodítko řetězu | E13 LG1+ Chainguide |
| Brzdy | SRAM Maven Silver |
| Brzdové kotouče | SRAM HS2 220mm/200mm |
| Hlavové složení | Cane Creek 50 IS41 Headset 1-1/8" |
| Řídítka | OneUp Aluminum Bar |
| Představec | OneUp Direct Mount Stem |
| Gripy | Burgtec Bartender Pro Grip |
| Přední náboj | Industry Nine 1/1, 20x110 Boost, 32h |
| Zadní náboj | Industry Nine 1/1, 12x157, XD, 32h |
| Ráfky | Reserve 30|HD AL 6069 |
| Přední plášť | Maxxis Minion DHR II 29"x2.5", 3C MaxxGrip, DH nebo Maxxis Assegai 29"x2.5", 3C MaxxGrip, DH |
| Zadní plášť | Maxxis Minion DHR II 27.5"x2.5", 3C MaxxGrip, DH |
| Duše | Tubeless Sealant |
| Sedlovka | Burgtec Aluminum Post, 31.6. |
| Sedlo | Fizik Alpaca Gravita X5 Saddle |
[Vyhrazujeme si právo na změnu komponentů vzniklou rozdílem mezi skutečným osazením kola a výrobcem deklarovanou specifikací.]
| S | M | L | XL | |
|---|---|---|---|---|
| A - Reach (mm) | 412-420-428 | 447-455-463 | 467-475-483 | 492-500-508 |
| B - Stack (mm) | 624 | 633 | 638 | 642 |
| C - Hlavový úhel (°) | 63 | 63 | 63 | 63 |
| D - Délka sedlové trubky (mm) | 435 | 445 | 455 | 465 |
| E- Přední rozměr rámu (mm) | 785 | 825 | 847 | 874 |
| F - Výška středu (mm) | 356 | 356 | 356 | 356 |
| G - BB Drop (mm) | F:17 R:-1 | F:17 R:-1 | F:17 R:-1 | 17 |
| H - Rozvor (mm) | 1230 | 1275 | 1302 | 1334 |
| I - Délka zadní stavby (mm) | 440-445-450 | 445-450-455 | 450-455-460 | 455-460-465 |
| J - Délka hlavové trubky (mm) | 100 | 110 | 115 | 120 |
| L - Sedlový úhel (°) | 77,9 | 77,4 | 77,3 | 77 |
| M - Výška horní rámové trubky (mm) | 729 | 730 | 731 | 731 |
Adresa výrobce:
Santa Cruz Bicycles, LLC
2841 Mission Street, Santa Cruz,
California 95060
USA
Adresa evropského zástupce výrobce:
Pon.BikePerformance GmbH
AlteWaggonfabrik,Hauptstraße17&19
55120Mainz,Germany
Do 14 dnů od doručení můžeš zboží bez udání důvodu vrátit nebo vyměnit.
ZEZULA Club je věrnostní program pro zákazníky obchodu SNOWBOARD ZEZULA. Každý zákazník, který se zaregistruje, se stává automaticky členem ZEZULA Clubu a může nakupovat levněji a využívat exkluzivní klubové výhody: