Zpět

Vázání Hyperlite System Lowback  white/black

Kolekce léto 2022

Nový systém LowBack poskytuje dokonalé wakeboardové propojení a zároveň poskytuje jezdcům svobodu a flexibilitu. S přidáním nového elegantního… detailní popis

4 392 Kč Sleva -20 % 5 490 Kč Nejnižší cena za posledních 30 dní: 4 392 Kč (-0%)

 • Doprava zdarma!
 • Doručíme nejpozději ve středu 1. 2.

ZEZULA club Staň se členem ZEZULA Clubu a získej řadu výhod!

ZEZULA Club

ZEZULA club

ZEZULA Club je věrnostní program pro zákazníky obchodu SNOWBOARD ZEZULA. Každý zákazník, který se zaregistruje, se stává automaticky členem ZEZULA Clubu a může nakupovat levněji a využívat exkluzivní klubové výhody:

 • sleva až 20 % na nezlevněné zboží v eshopu i prodejně
 • levnější doprava
 • nižší hranice dopravy zdarma
 • přednostní vyřízení objednávky
 • akční slevy na již zlevněné zboží
 • sleva na půjčovnu a servis v prodejně SNOWBOARD ZEZULA

Wakeboardové vázání Hyperlite System Lowback

Nový systém LowBack poskytuje dokonalé wakeboardové propojení a zároveň poskytuje jezdcům svobodu a flexibilitu.

S přidáním nového elegantního bezešvého popruhu je systém Lowback Binding tou pravou volbou jezdců, kteří rádi cítí volnost, kdykoliv se prohání na waku. Lowback poskytuje více než dost kontroly nad hranou a dokonalé propojení s wakeboardem. Vázání nabízí větší rozsah pohybu než jakékoliv jiné vázání. Kombinací těchto atributů je systém Lowback ideální volbou pro ridery jezdící nejen v cable parku ale i za člunem, kteří rádi posouvají své hranice. Přizpůsobte si kotníkový i palcový řemínek na svou nohu a zjistíte, že LowBack poskytuje veškerou potřebnou podporu pro jezdce, kteří preferují flexibilnější feel.

* System Binding vázání jsou navrženy tak, aby pracovaly výlučně s Hyperlite botami Boot line. K použití je třeba mít oba komponenty.

Technologie

 • Aluminum Stability Plates - bezpečné uchycení vázání k desce pomocí zesílených hliníkových stabilizačních desek. Zvednuté zoubky jsou propojeny se systémovou podložkou pro požadovaný úhel, který snižuje zdvih paty a zpevňuje spojení.
 • Low Back Freestyle Design - LowBack umožňuje maximální rozsah pohybu, což z něj činí ideální volbu pro jezdce, kteří hledají extra mobilitu a flexibilitu. Tato nová jednodílná konstrukce je extrémně trvanlivá, přičemž umožňuje přirozenou flexi.
 • New Flexion Ankle Strap - lepší podpora a flex, vstřikovaný materiál odpuzuje vodu během jízdy, což vede k nulové absorpci vody a je o 20% lehčí
 • New Adjustable Toe-Strap - přizpůsobitelný řemínek na špičce, vstřikovaný materiál odpuzuje vodu během jízdy, což vede k nulové absorpci vody a je o 20% lehčí.
 • Heel Hold Grip Pad
 • Reinforced N7 Chassis
 • Aluminium Mounting System
 • Baseless Interface
Vázání Hyperlite System Lowback white/black 2022

Jak si vybrat wakeboardové vázání

Nedílnou součástí při nákupu wakeboardu je výběr vázání. Skoro by se dalo říci, že výběr správného vázání je stěžejní, neboť to, jak vám vázání sedne, ovlivňuje celou jízdu a váš pocit z ní.

Vázání tedy rozhodně doporučujeme před koupí vyzkoušet. Správně zvolené vázání vás nesmí nikde tlačit ani táhnout, noha se v něm musí cítit naprosto pohodlně, zároveň však musí být zpevněná pro perfektní spolupráci s prknem. Pokud kupujete vázání pouze pro sebe, poohlédněte se spíše po botičce s uzavřenou špičkou, která ochrání i vaše prsty, pokud budete sdílet vázání s kamarády, sáhněte po botě s otevřenou špičkou, která umožňuje nošení na různých velikostech nohou. Prsty by však nikdy neměly z boty přečuhovat, pokud je vás tedy v partě víc, vybírejte velikost vázání podle toho s největší velikostí nohy.

The System

The System vázání je doména značky Hyperlite. Jedná se o samostatné vázání a boty, tak jak to znáte ze snowboardu. Odepínáte se tedy pouze z vázání a při pádu na cablu si zpět na start dojdete pohodlně obutí, což představuje výhodu především tam, kde je např. kamenitá cesta, nepohodlná pro bosé nohy.

Jezdci jako Shaun Murray či Rusty Malinoski, kteří The System testovali, si jej velmi pochvalují pro jeho pevnost a podporu na jedné straně a vynikající komfort na straně druhé. Zároveň poukazují na vynikající přenos energie z jezdcova těla do prkna, což má za následek precizní a hlavně okamžité zvládnutí triků.

Zavřené integrované vázání

U tohoto typu vázání tvoří bota s vázáním jeden celek, nejedná se o dvě samostatné jednotky jako u vázání The System, nebo na snowboardu. Bota s vázáním je k wakeboardu přidělána na pevno, při pádu se tedy z bot vyzouváte úplně. 

Zavřené, neboli "closed toe" vázání umožňuje lepší přenos sil, chrání prsty a zamezuje pohybu nohy ve vázání. Zavřené vázání si kupte v případě, že víte, že jej nebudete půjčovat kamarádům a chcete větší ochranu nohou.

 

Otevřené integrované vázání

Bota s vázáním tvoří opět jeden celek, rozdíl je pouze v otevřené špičce. Otevřené, neboli "open toe" vázání má nespornou výhodu v tom, že jej můžete používat v partě kamarádů, kde každý má jinou velikost nohy. Díky otevřené špičce se také snadno vypláchne písek, který se do vázání dostává při obouvání, prsty však nejsou tolik chráněné.

Videoprůvodce výběrem wakeboardové výbavy

 

 

 

Hyperlite System Lowback white/black

Vázání Hyperlite System Lowback

Výměna a vrácení zboží

Do 14 dnů od doručení můžeš zboží bez udání důvodu vrátit nebo vyměnit.

Jak postupovat při výměně nebo vrácení zboží

Přihlásit se

Zapomněli jste heslo?

nebo

Registrace