×
Osobní odběr na prodejně v provozu pondělí - sobota 9 - 17 h

Vázání Hyperlite Team X

 • Zboží je skladem
 • Doprava zdarma při nákupu nad 600 Kč
 • 2836 míst pro osobní odběr v ČR a SR
 • Doručíme nejpozději ve čtvrtek 28. 1.
Tabulka velikostí
7 000 Kč
-20% / 8 750 Kč
Barva: black/grey
Kolekce: léto 2020
Záruka: 2 roky
Značka: Hyperlite
Kategorie: Zavřená

ZEZULA club ZEZULA Club je věrnostní program pro zákazníky obchodu SNOWBOARD ZEZULA. Členové mohou nakupovat levněji a využívat exkluzivní klubové výhody.

Staň se členem ZEZULA Clubu a získej řadu výhod!

ZEZULA Club

ZEZULA club

ZEZULA Club je věrnostní program pro zákazníky obchodu SNOWBOARD ZEZULA. Každý zákazník, který se zaregistruje, se stává automaticky členem ZEZULA Clubu a může nakupovat levněji a využívat exkluzivní klubové výhody:

 • sleva až 20 % na nezlevněné zboží v eshopu i prodejně
 • levnější doprava
 • nižší hranice dopravy zdarma
 • přednostní vyřízení objednávky
 • akční slevy na již zlevněné zboží
 • sleva na půjčovnu a servis v prodejně SNOWBOARD ZEZULA
Popis zboží

Pánské wakeboardové vázání Hyperlite Team X

Moudrost a více než 20-ti leté zkušenosti jezdce Hyperlite týmu Shauna Murraye byly využity právě při designování vázání Team X, které je založeno na nejnovější Hyperlite technologii.

Dokonalá všestranná bota pro zkušené profesionály nebo i sezónní jezdce. Bota Team se zavřenou špičkou nabízí střední podporu pro jezdce, který hledá trochu více pružnosti, ale bez ztráty držení. Systém vázání s Dual Quick Cinch Lace zónami a bezešvá konstrukce vložky umožňují uchycení, které nevytváří tlakové body. Team X také využívá nový Low Pro Plate systém pro lehčí pocit a nejbližší možné spojení bot s deskou.

Technologie

 • Fusion Plate System - Srdcem tohoto systému je jeden z nejodolnějších polymerů na trhu. Vytváří silné spojení s deskou spolu s minimálním zvednutím paty a špičky. Díky univerzálnímu systému je snadné jej použít na jakékoliv desce.
 • Aluminum Claw Mounting System- velké zoubky a hliníkové kování zajišťují bezpečný systém uchycení
 • Hypercush Insole - Maximální ochrana proti nárazu a anatomická konstrukce dělají tuto stélku tou nejlepší volbou. Přidaný EVA materiál poskytuje plyšový pocit pod nohama bez ztráty odezvy desky.
 • Internal Upper Support- Systém vnitřní podpory, který bezpečně spojuje horní část s deskou a vytváří skvělý pocit z jízdy.
 • Integrated Ankle Harness - Dodatečné držení paty zabudované do šněrovacími systému, které zabraňuje nežádoucímu zvedání paty.
 • Removable Heat Moldable Pro Liner - Odnímatelná tepelně tvarovatelná vložka Pro Liner - tato tepelně tvarovatelná vložka je vyrobena z nejmodernější EVA formule. Poskytuje nejen komfort, ale i stabilitu manžety pro přidanou podporu a integrované flex zóny bez ztráty mobility.
 • 3-dílná konstrukce: Vložka: komfort a podpora klenby, Mezipodešev: odolnost vůči nárazům, Podešev: trvanlivost trakce
 • 6in Universal Mounting Spread
Tabulka velikostí
UK 6-7 8-9 10-11
EUR 39-40,5 42-43 44,5-46
US 7-8 9-10 11-12
CM 25-26 27-28 29-30
Jak si vybrat vybavení?

Jak si vybrat wakeboardové vázání

Nedílnou součástí při nákupu wakeboardu je výběr vázání. Skoro by se dalo říci, že výběr správného vázání je stěžejní, neboť to, jak vám vázání sedne, ovlivňuje celou jízdu a váš pocit z ní.

Vázání tedy rozhodně doporučujeme před koupí vyzkoušet. Správně zvolené vázání vás nesmí nikde tlačit ani táhnout, noha se v něm musí cítit naprosto pohodlně, zároveň však musí být zpevněná pro perfektní spolupráci s prknem. Pokud kupujete vázání pouze pro sebe, poohlédněte se spíše po botičce s uzavřenou špičkou, která ochrání i vaše prsty, pokud budete sdílet vázání s kamarády, sáhněte po botě s otevřenou špičkou, která umožňuje nošení na různých velikostech nohou. Prsty by však nikdy neměly z boty přečuhovat, pokud je vás tedy v partě víc, vybírejte velikost vázání podle toho s největší velikostí nohy.

The System

The System vázání je doména značky Hyperlite. Jedná se o samostatné vázání a boty, tak jak to znáte ze snowboardu. Odepínáte se tedy pouze z vázání a při pádu na cablu si zpět na start dojdete pohodlně obutí, což představuje výhodu především tam, kde je např. kamenitá cesta, nepohodlná pro bosé nohy.

Jezdci jako Shaun Murray či Rusty Malinoski, kteří The System testovali, si jej velmi pochvalují pro jeho pevnost a podporu na jedné straně a vynikající komfort na straně druhé. Zároveň poukazují na vynikající přenos energie z jezdcova těla do prkna, což má za následek precizní a hlavně okamžité zvládnutí triků.

Zavřené integrované vázání

U tohoto typu vázání tvoří bota s vázáním jeden celek, nejedná se o dvě samostatné jednotky jako u vázání The System, nebo na snowboardu. Bota s vázáním je k wakeboardu přidělána na pevno, při pádu se tedy z bot vyzouváte úplně. 

Zavřené, neboli "closed toe" vázání umožňuje lepší přenos sil, chrání prsty a zamezuje pohybu nohy ve vázání. Zavřené vázání si kupte v případě, že víte, že jej nebudete půjčovat kamarádům a chcete větší ochranu nohou.

 

Otevřené integrované vázání

Bota s vázáním tvoří opět jeden celek, rozdíl je pouze v otevřené špičce. Otevřené, neboli "open toe" vázání má nespornou výhodu v tom, že jej můžete používat v partě kamarádů, kde každý má jinou velikost nohy. Díky otevřené špičce se také snadno vypláchne písek, který se do vázání dostává při obouvání, prsty však nejsou tolik chráněné.

Přihlásit se

Zapomněli jste heslo?

nebo

Registrace