Zpět

Vázání na wakeboard Hyperlite Team X  black

Kolekce léto 2024

Model, na jehož návrhu se podílel rider Shaun Murray, se těší oblibě v celém týmu Hyperlite. Pokud jsi pokročilý jezdec, nebo si teprve na wake… detailní popis

9 390 Kč

 • Doprava zdarma!
 • Doručíme nejpozději ve středu 22. 5.

ZEZULA club Staň se členem ZEZULA Clubu a získej řadu výhod!

ZEZULA Club

ZEZULA club

ZEZULA Club je věrnostní program pro zákazníky obchodu SNOWBOARD ZEZULA. Každý zákazník, který se zaregistruje, se stává automaticky členem ZEZULA Clubu a může nakupovat levněji a využívat exkluzivní klubové výhody:

 • sleva až 20 % na nezlevněné zboží v eshopu i prodejně
 • levnější doprava
 • nižší hranice dopravy zdarma
 • přednostní vyřízení objednávky
 • akční slevy na již zlevněné zboží
 • sleva na půjčovnu a servis v prodejně SNOWBOARD ZEZULA

Zvýhodněný komplet Hyperlite ATV set

Vázání na wakeboard Hyperlite Team X

Model, na jehož návrhu se podílel rider Shaun Murray, se těší oblibě v celém týmu Hyperlite. Pokud jsi pokročilý jezdec, nebo si teprve na wake zvykáš, vázání Team X bude správnou volbou pro kohokoli. Vázání je založeno na oblíbené základně Low Pro Plate, která tě udrží v blízkém kontaktu s deskou pro skvělý pocit kontroly.

Team X ti nabídne střední úroveň podpory pro vyšší flexibilitu. Vnitřní konstrukce udržuje kotník pohodlně na místě a zabraňuje nežádoucímu klouzání paty. S dvojím šněrováním si upravíš utažení do dokonalosti a vyhneš se tak nežádoucím otlakům z boty. Ať už jsi profík, nebo začátečník, s tímto modelem nesáhneš vedle a získáš skvělý výkon za příznivou cenu.

Specifikace

 • Konstrukce ze 3 částí: Stélka - pohodlí a podpora klenby; Mezipodešev - nová EVA mezipodešev odolná proti nárazu, Podrážka - přišitá ke konstrukci paty, guma s optimální trakcí
 • Úroveň podpory: Střední - Výběr materiálu pro měkčí a pružnější pocit
 • Rozsah pohyblivosti: Střední - Navrženo pro ty, kteří hledají konzistentní podporu a kontrolu
 • Fusion Plate System - Propojení střihu bot do vázání System s funkčností tradičního systému otevřených Plate vázání. Fusion přebírá veškeré konstrukční vlastnosti samostatné boty - podrážku, mezipodešev i stélku. Výsledkem je vysoký komfort boty a silné propojení vázání s deskou pro tu nejlepší odezvu.
 • 3D Heat Moldable Pro Liner - Tepelně tvarovatelná vložka se přizpůsobí tvojí noze, aby dokonale padla.
 • Internal Upper Support - Systém vnitřní podpory, který bezpečně spojuje horní část se spodní konsrukcí vázání a vytváří skvělý pocit z jízdy.
 • Internal Ankle Harness - Systém zabudovaný do šněrování, který se stará o dodatečnou fixaci paty a pohodlně zabraňuje jejímu klouzání v botě.
 • Aluminium Mounting System - Zesílené stabilizační plochy s vyvýšeným designem, který snižuje zvedání paty a zpevňuje spojení s vázáním a deskou.
 • Universal 6" Mounting Spread - Vzor pro inzerty kompatibilní se všemi wakeboardy na trhu
 • Hypercush Insole - Maximální ochrana proti nárazu a anatomická konstrukce činí tuto stélku tou nejlepší volbou. Přidaný EVA materiál poskytuje plyšový pocit pod nohou bez ztráty odezvy desky.
 • Lace Closure - Dual - Horní a dolní šněrování poskytuje možnost jednoduchého nastavení a přizpůsobení.
Vázání na wakeboard Hyperlite Team X black 2024

Tabulka velikostí

UK 6.5-7.5 8.5-9.5 10.5.-11.5
EUR 40.5-41.5 42.5-44 45-46
US 7/8 9/10 11/12
 

Jak si vybrat wakeboardové vázání

Nedílnou součástí při nákupu wakeboardu je výběr vázání. Skoro by se dalo říci, že výběr správného vázání je stěžejní, neboť to, jak vám vázání sedne, ovlivňuje celou jízdu a váš pocit z ní.

Vázání tedy rozhodně doporučujeme před koupí vyzkoušet. Správně zvolené vázání vás nesmí nikde tlačit ani táhnout, noha se v něm musí cítit naprosto pohodlně, zároveň však musí být zpevněná pro perfektní spolupráci s prknem. Pokud kupujete vázání pouze pro sebe, poohlédněte se spíše po botičce s uzavřenou špičkou, která ochrání i vaše prsty, pokud budete sdílet vázání s kamarády, sáhněte po botě s otevřenou špičkou, která umožňuje nošení na různých velikostech nohou. Prsty by však nikdy neměly z boty přečuhovat, pokud je vás tedy v partě víc, vybírejte velikost vázání podle toho s největší velikostí nohy.

The System

The System vázání je doména značky Hyperlite. Jedná se o samostatné vázání a boty, tak jak to znáte ze snowboardu. Odepínáte se tedy pouze z vázání a při pádu na cablu si zpět na start dojdete pohodlně obutí, což představuje výhodu především tam, kde je např. kamenitá cesta, nepohodlná pro bosé nohy.

Jezdci jako Shaun Murray či Rusty Malinoski, kteří The System testovali, si jej velmi pochvalují pro jeho pevnost a podporu na jedné straně a vynikající komfort na straně druhé. Zároveň poukazují na vynikající přenos energie z jezdcova těla do prkna, což má za následek precizní a hlavně okamžité zvládnutí triků.

Zavřené integrované vázání

U tohoto typu vázání tvoří bota s vázáním jeden celek, nejedná se o dvě samostatné jednotky jako u vázání The System, nebo na snowboardu. Bota s vázáním je k wakeboardu přidělána na pevno, při pádu se tedy z bot vyzouváte úplně. 

Zavřené, neboli "closed toe" vázání umožňuje lepší přenos sil, chrání prsty a zamezuje pohybu nohy ve vázání. Zavřené vázání si kupte v případě, že víte, že jej nebudete půjčovat kamarádům a chcete větší ochranu nohou.

 

Otevřené integrované vázání

Bota s vázáním tvoří opět jeden celek, rozdíl je pouze v otevřené špičce. Otevřené, neboli "open toe" vázání má nespornou výhodu v tom, že jej můžete používat v partě kamarádů, kde každý má jinou velikost nohy. Díky otevřené špičce se také snadno vypláchne písek, který se do vázání dostává při obouvání, prsty však nejsou tolik chráněné.

Videoprůvodce výběrem wakeboardové výbavy

 

 

 

Hyperlite Team X black

Vázání na wakeboard Hyperlite Team X

Výměna a vrácení zboží

Do 14 dnů od doručení můžeš zboží bez udání důvodu vrátit nebo vyměnit.

Jak postupovat při výměně nebo vrácení zboží

Přihlásit se

Nepamatuji si heslo

nebo

Registrace

Jazyk