Česky CZK
:
:


:

 
CZK | EUR

Vánoce 2015

Prodloužená lhůta pro výměnu zboží

Máte obavy, že zboží zakoupené jako dárek k Vánocům nestihnete vyměnit v zákonné 14 denní lhůtě? Nemusíte mít obavy; pokud nakoupíte v období do 23. prosince 2015, můžete zboží vyměnit až do 20. ledna 2016.

Prodloužená lhůta pro výměnu zboží

Na vrácení zboží se vztahuje 14 denní lhůta. Vyměnit zboží za levnější a požadovat vrácení rozdílové částky lze také jen ve 14 denní lhůtě.

Potřebujete dodat zboží včas do Vánoc?

Objednávky obdržené do 22. prosince 2015 do 12:00 zvládneme doručit pod vánoční stromeček včas (nejpozději do 23. prosince). Nenechávejte však objednání zboží na poslední chvíli, dopravci balíků mohou být těsně před Vánocemi extrémně vytíženi.

Deadline pro doručení do Vánoc

Osobní odběr na prodejně až do 24. prosince do 12 h

Pokud jako způsob dodání zvolíte osobní odběr na prodejně v Brně a objednáte do 23. prosince do 18 h, můžete si vyzvednout objednané zboží až do 24. prosince do 12 h.

Česká pošta doručuje nyní už i v sobotu

Služba České pošty Balík do ruky nyní nabízí možnost doručení i v sobotu!

Dárkový online kupón

Online dárkový kupón je rychlým a pohodlným prostředkem, jak během pár minut získat dárek pro své blízké, aniž byste se museli zvednout ze židle, na které právě sedíte. Jednoduše si sami stanovíte částku, napíšete věnování, zadáte Váš e-mail a provedete platbu pomocí platební karty. Za chvíli obdržíte soubor ve formátu PDF s vyobrazením dárkového kupónu s požadovanou částkou a věnováním. Kupón si vytisknete na vaší domácí tiskárně.

Otevírací doba o vánočních svátcích

Letos bude v naší prodejně v Brně otevřeno24. prosince a to od 9 do 12 h!

 

Newsletter

Nezmeškejte příležitost, jak výhodně nakoupit!

Zobrazení informací o certifikátu Heureka - Ověřeno zákazníky