Kolekce 2025 ID produktu 146144
MTB kolo Santa Cruz Megatower C GX AXS 29" matte black
Kolekce 2025 ID produktu 146144
165 749 Kč
175 499 Kč
Sleva -6%
Historie ceny
a získej řadu výhod!
[Fotky jsou ilustrační a nemusí zobrazovat skutečné osazení tohoto modelu kola. Přesnou specifikaci najdeš v popisu níže.]
Velká kola, výrazný zdvih a odolný rám z karbonu. Pokud si libuješ v rychlém a agresivním downhillu, nenajdeš bezpečnější a vyladěnější kolo, než je Santa Cruz Megatower. S relativně strmým úhlem sedlové trubky ti dopřeje ideální podmínky při šlapání do kopce a vylepšená geometrie zaručí stejné výchozí podmínky pro každou velikost rámu. Navíc si ji můžeš personalizovat pomocí Flip chipu, který nabízí low/high nastavení a dopřeje ti tak odpružení dle tvých preferencí.
Speciální systém zadního odpružení VPP zvyšuje efektivitu každého tvého záběru do pedálů a spolu se zadním 165 mm zdvihem ti dopřeje skvělý pocit kontroly. Zdvih můžeš dokonce vyhnat až na 170 mm, pokud si pořídíš tlumič s délkou těla 65 mm. V Santa Cruz myslí na všechno a i s takovou výbavou se nemusíš bát, že by se na kolo už nevlezla láhev s vodou.
Další praktickou novinkou je přihrádka Glovebox zabudovaná přímo ve spodní rámové trubce. Uvnitř najdeš šikovná pouzdra pro bezpečné uschování nářadí, náhradní duše a dalších nezbytností, bez kterých si jízdu nedokážeš představit.
| Hmotnost | cca 15,91 kg |
| Materiál | Carbon C |
| Vidlice | RockShox Zeb Select+, 170mm |
| Zadní tlumič | RockShox Super Deluxe Select+, 230x62.5 |
| Přehazovačka | SRAM GX Eagle AXS T-Type, 12spd |
| Řazení | SRAM AXS Pod Bridge |
| Kliky | SRAM GX Eagle DUB T-Type Crankset, 32t |
| Kazeta | SRAM GX Eagle T-Type, 10-52t |
| Řetěz | SRAM GX Eagle T-Type, Flattop, 12spd |
| Brzdy | SRAM Code Bronze Stealth |
| Brzdové kotouče | SRAM HS2 200mm |
| Hlavové složení | Cane Creek 40 IS Integrated Headset |
| Řídítka | Santa Cruz 35 Carbon Bar, 800mm |
| Představec | Burgtec Enduro MK3, 42mm |
| Gripy | Santa Cruz House Grips |
| Přední náboj | DT Swiss 370, 12x110, 6-Bolt, 28h |
| Zadní náboj | DT Swiss 370, 12x148, XD, 6-Bolt, 36t, 32h |
| Přední ráfek | Raceface ARC 30 |
| Zadní ráfek | Raceface ARC 30 |
| Přední plášť | Maxxis Assegai 29"x2.5", 3C, MaxxGrip, EXO+ |
| Zadní plášť | Maxxis Minion DHR II 29"x2.4", 3C MaxxTerra, Double Down |
| Sedlovka | RockShox Reverb Stealth |
| Sedlo | WTB Silverado Medium, CroMo |
Jak zaregistrovat kolo Santa Cruz pro získání doživotní záruky
| S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|
| A - Reach (mm) | 430/427 | 455/452 | 475/472 | 495/492 | 520/517 |
| B - Stack (mm) | 616/618 | 625/627 | 638/640 | 656/658 | 670/672 |
| C - Hlavový úhel (°) | 63.8°/63.5° | 63,8/63,5 | 63,8/63,5 | 63.8°/63.5° | 63.8°/63.5° |
| D - Délka sedlové trubky (mm) | 380 | 405 | 430 | 460 | 500 |
| E- Přední rozměr rámu (mm) | 770 | 799 | 826 | 855 | 886 |
| F - Výška středu (mm) | 346/342.5 | 346/342,5 | 346/342,5 | 346/342.5 | 346/342.5 |
| G - BB Drop (mm) | 26.5/30 | 26,5/30 | 26,5/30 | 26.5/30 | 26.5/30 |
| H - Rozvor (mm) | 1206 | 1236/1237 | 1266 | 1298 | 1333/1334 |
| I - Délka zadní stavby (mm) | 436/437 | 437/438 | 440/441 | 443/444 | 447/448 |
| J - Délka hlavové trubky (mm) | 90 | 100 | 115 | 135 | 150 |
| K - Efektivní délka horní rámové trubky (mm) | 570 | 594/595 | 613 | 637/638 | 666/667 |
| L - Sedlový úhel (°) | 77.24°/77.0° | 77,42/77,2 | 77,8/77,5 | 77.8°/77.5° | 77.8°/77.5° |
| M - Výška horní rámové trubky (mm) | 709/705 | 716/712 | 723/718 | 722/717 | 724/720 |
| Hmotnost (kg) | 15.91 | 15.91 |
Adresa výrobce:
Santa Cruz Bicycles, LLC
2841 Mission Street, Santa Cruz,
California 95060
USA
Adresa evropského zástupce výrobce:
Pon.BikePerformance GmbH
AlteWaggonfabrik,Hauptstraße17&19
55120Mainz,Germany
Do 14 dnů od doručení můžeš zboží bez udání důvodu vrátit nebo vyměnit.